A mesa de exploración xinecolóxica eléctrica FD-G-1 utiliza materiais de alta resistencia e é resistente á corrosión, o que favorece a limpeza e desinfección diarias do hospital.
A elevación da superficie da mesa de exame, o ángulo do respaldo e o soporte das pernas pódense axustar mediante o interruptor de pé.
Os accesorios son completos e hai repousa-ombreiros, correas para os ombreiros, correas para os pulsos, asas, repousa-pernas e pías para a sucidade con coadores de serie.
A base da mesa de exame xinecológico adopta unha estrutura en forma de U, que proporciona espazo para o movemento dos pés e as pernas para o traballo diario do médico.
Esta cama quirúrgica para exames xinecolóxicos médicos non só é axeitada para exames xinecolóxicos, senón tamén para uroloxía masculina.
1.Colchón de escuma sen costuras
O colchón de moldeo da mesa de exploración xinecolóxica eléctrica emprega a última tecnoloxía de escuma sen costuras, o que mellora considerablemente a comodidade do paciente.
2.Material resistente á corrosión
Toda a cuberta da mesa de exame xinecolóxico eléctrico está feita de materiais de calidade superior, resistentes á corrosión, fáciles de limpar e desinfectar.
3. Interruptor de pé
Equipado cun interruptor de pé, controla de forma flexible os distintos movementos da mesa de exame obstétrico.
4.Accesorios versátiles
Ademais do repousa-ombreiros estándar, tamén se ofrecen opcionais con correas para os ombreiros, asas, repousa-pernas, pedais para as pernas, pía para residuos, luz para exame xinecolóxico ou cadeira médica.
Parámetros
| ModeloElemento | Mesa de exploración xinecolóxica eléctrica FD-G-1 |
| Lonxitude e ancho | 1800 mm * 550 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg inverso | 14°/ 17° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 60°/10° |
| Sistema electromotor | Jiecang |
| Voltaxe | 220 V/110 V |
| Frecuencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacidade de potencia | 1,0 kW |
| Batería | Si |
| Colchón | Colchón sen costuras |
| Material principal | ABS |
| Capacidade máxima de carga | 150 kg |
| Garantía | 1 ano |
SestándarAccesorios
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Soporte para brazos | 1 par |
| 2 | Placa para a perna | 1 conxunto |
| 3 | Colchón | 1 conxunto |
| 4 | Manexo | 1 par |
| 5 | Interruptor de pé | 1 conxunto |