A mesa de operacións eléctrica TDG-1 ten cinco grupos de acción principais: elevación eléctrica da superficie da cama axustable, inclinación cara adiante e cara atrás, inclinación cara á esquerda e cara á dereita, elevación da placa traseira e freo.
A fermosa aparencia, o corpo, a base, a columna elevadora e os carrís laterais deste accionamento eléctrico están feitos de aceiro inoxidable de alta calidade, con alto acabado, resistencia á corrosión e alta resistencia mecánica.
Axuste intelixentemente varias posicións da mesa de operación eléctrica, cun control dun só botón. Adopta o actuador eléctrico LINAK, que é silencioso, preciso e de baixo custo de mantemento. Deseño de roda grande, silencioso e de descompresión antisísmica.
Esta mesa de operacións eléctrica é axeitada para diversas cirurxías, como cirurxía abdominal, obstetricia, xinecoloxía, otorrinolaringoloxía, uroloxía, anoréxica e ortopédica, etc.
1.AangularAaxusteswconGas Sprimaveras
Tanto a placa traseira como as articulacións da placa das pernas da mesa de operacións eléctrica TDG-1 están equipadas con estruturas de soporte de cilindro con resorte de gas, que fan que varios axustes sexan suaves, silenciosos e sen vibracións, ao tempo que protexen eficazmente a estrutura da articulación e evitan que o paciente caia.
2.Actuador lineal eléctrico LINAK
O uso dunha vara de empuxe eléctrica elimina a necesidade de que o persoal médico controle manualmente a posición da mesa de operacións. Só precisa suxeitar o control remoto, o que facilita e aforra traballo. En comparación co mantemento posvenda da mesa de operacións hidráulica, a mesa de operacións eléctrica tamén reduce considerablemente o custo de mantemento posvenda. Durante o proceso de axuste, a vara de empuxe eléctrica pódese colocar con maior precisión e o proceso de axuste é extremadamente silencioso.
3. Base tipo Y
A base da cama adopta un deseño en forma de Y, que non só se axusta ao deseño ergonómico, senón que mellora a estabilidade da mesa de operacións eléctrica e tamén proporciona máis espazo libre para as pernas do persoal médico, o que permite que este se achegue máis ao paciente.
4. Accesorios versátiles
Equipado con correas para os ombreiros, as muñeiras, as pernas e o corpo para garantir que os pacientes con anestesia xeral non caian durante a cirurxía. As placas para as pernas, os repousa brazos, os soportes corporais e os soportes para as pernas están equipados con almofadas de escuma viscoelástica para garantir a comodidade da operación e a circulación normal dos fluídos corporais durante a operación.
5. Ldeseño de rodas arger
A base da mesa de operacións eléctrica mecánica está deseñada con rodas grandes (diámetro≥100 mm), que é flexible para moverse. As rodas elévanse ao frear, a base da cama está en contacto firme cono chan e a estabilidade é boa.
6. Batería integrada
En caso de corte de enerxía, a batería incorporada pode soportar 50 operacións.
Parámetros
| ModeloElemento | Mesa de operación eléctrica TDG-1 |
| Lonxitude e ancho | 2050 mm * 500 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 890 mm/ 690 mm |
| Placa de cabeza (arriba e abaixo) | 60°/ 60° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 90°/ 17° |
| Placa para as pernas (arriba/abaixo/cara a fóra) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 25°/ 11° |
| Inclinación lateral (esquerda e dereita) | 20°/ 20° |
| Elevación da ponte renal | ≥110 mm |
| Flexión/ Reflexo | Operación de combinación |
| Panel de control | Opcional |
| Sistema electromotor | Linak |
| Voltaxe | 220 V/110 V |
| Frecuencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacidade de potencia | 1,0 kW |
| Batería | Si |
| Colchón | Colchón viscoelástica |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 200 kg |
| Garantía | 1 ano |
SAccesorios estándar
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Pantalla de anestesia | 1 peza |
| 2 | Soporte corporal | 1 par |
| 3 | Soporte para brazos | 1 par |
| 4 | Soporte para as pernas | 1 par |
| 5 | Mango da ponte renal | 1 peza |
| 6 | Colchón | 1 conxunto |
| 7 | Control remoto de man | 1 peza |
| 8 | Liña eléctrica | 1 peza |