A mesa de operacións móbil TDY-2 ten unha cama e columna de aceiro inoxidable 304, fáciles de limpar e anticontaminación.
A superficie da mesa está dividida en 5 partes: sección da cabeceira, sección das costas, sección das nádegas e dúas seccións de pernas desmontables.
A mesa de operacións móbil TDY-2 pode trasladarse unha distancia de 340 mm, o que proporciona unha boa área de perspectiva para o brazo en C durante a cirurxía, e pódese usar con caixas de películas de raios X.
Cabeceira de dobre articulación, patas axustables mediante resorte de gas. Usa rodas silenciosas de marca alemá. Tamén hai reinicio dun só botón, funcións de pandeo e antivedoo dun só botón opcionais.
Esta mesa de operacións eléctrica multifuncional é axeitada para diversas cirurxías, como cirurxía abdominal, obstetricia, xinecoloxía, otorrinolaringoloxía, uroloxía, anorrectal e ortopedia, etc.
1.Placa de cabeza de dobre articulación
A placa da cabeceira de dobre articulación desta mesa de operacións eléctrica pode axustar libremente a altura da cabeceira, o que permite que o paciente teña un ángulo de cabeza cómodo ao realizar operacións en diferentes posicións.
2. A placa da perna pode ser de control eléctrico ou de control de resorte de gas
A placa das pernas pode controlarse mediante un resorte de gas ou pódese actualizar a control eléctrico.
3. Sistema de dobre control opcional
O controlador manual e os controis opcionais do panel ofrecen unha dobre protección para a cirurxía.
4.Rodas grandes
Rodas TENTE alemás importadas, resistentes ao desgaste e silenciosas.
5. Batería recargable integrada
A mesa de operacións eléctrica TDY-2 está equipada cunha batería recargable de alto rendemento, que pode satisfacer as necesidades de 50 operacións. Ao mesmo tempo, conta cunha fonte de alimentación CA para proporcionar enerxía eléctrica e garantir a máxima seguridade.
6.Máis opcións opcionais
Reinicio opcional cun só botón, función de flexión positiva e flexión inversa.
Parámetros:
| ModeloElemento | Mesa de operacións eléctrica móbil TDY -2 |
| Lonxitude e ancho | 2100 mm * 550 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 1000 mm/ 700 mm |
| Placa de cabeza (arriba e abaixo) | 45° 90° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 90°/ 17° |
| Placa para as pernas (arriba/abaixo/cara a fóra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 25°/ 25° |
| Inclinación lateral (esquerda e dereita) | 15°/ 15° |
| Elevación da ponte renal | ≥110 mm |
| Deslizamento horizontal | 345 mm |
| Flexión/ Reflexo | Operación de combinación |
| Placa de raios X | Opcional |
| Panel de control | Estándar |
| Sistema electromotor | Jiecang |
| Voltaxe | 220 V/110 V |
| Frecuencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacidade de potencia | 1,0 kW |
| Batería | Si |
| Colchón | Colchón viscoelástica |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 200 kg |
| Garantía | 1 ano |
Accesorios estándar
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Pantalla de anestesia | 1 peza |
| 2 | Soporte corporal | 1 par |
| 3 | Soporte para brazos | 1 par |
| 4 | Soporte para o ombreiro | 1 par |
| 5 | Soporte para as pernas | 1 par |
| 6 | Soporte para os pés | 1 par |
| 6 | Mango da ponte renal | 1 peza |
| 7 | Colchón | 1 conxunto |
| 8 | Abrazadera de fixación | 8 pezas |
| 9 | Abrazadera de fixación longa | 1 par |
| 10 | Control remoto de man | 1 peza |
| 11 | Liña eléctrica | 1 peza |