Toda a cuberta está feita de aceiro inoxidable 304, fácil de limpar e desinfectar.
O material de fibra de alta transmisión de luz é axeitado para o seu uso en raios X.
O deseño do colchón ensanchado permite que os pacientes se deiten na mesa de operacións con maior comodidade.
A mesa de operacións electrohidráulica TDY-G-1 adopta un sistema de control hidráulico avanzado, válvulas electromagnéticas fiables e bombas de aceite de Taiwán, o que garante un rendemento silencioso e estable.
1.UultrabaixoPposición
2. Placa de cabeza de dobre articulación
3.Bconstruído-no rilBcrista
4. Batería recargable integrada
5. Freos mecánicos
| Elemento do modelo | Mesa quirúrgica eléctrica-hidráulica TDY-G-1 |
| Lonxitude e ancho | 2080 mm * 550 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 820 mm / 520 mm |
| Placa de cabeza (arriba e abaixo) | 45°/ 90° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 80°/ 20° |
| Placa para as pernas (arriba/abaixo/cara a fóra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 20°/ 20° |
| Inclinación lateral (esquerda e dereita) | 15°/ 15° |
| Elevación da ponte renal | 110 mm |
| Sistema electromotor | Chaoger de Taiwán |
| Voltaxe | 220 V/110 V |
| Frecuencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacidade de potencia | 1,0 kW |
| Batería | Si |
| Colchón | Colchón viscoelástica |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 200 kg |
| Garantía | 1 ano |
SAccesorios estándar
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Pantalla de anestesia | 1 peza |
| 2 | Soporte corporal | 1 par |
| 3 | Soporte para brazos | 1 par |
| 4 | Soporte para o ombreiro | 1 par |
| 5 | Soporte para as pernas | 1 par |
| 6 | Soporte para os pés | 1 par |
| 7 | Mango da ponte renal | 1 peza |
| 8 | Abrazadera de fixación longa | 1 par |
| 9 | Abrazadera de fixación | 8 pezas |
| 10 | Control remoto de man | 1 peza |
| 11 | Liña eléctrica | 1 peza |
| 12 | Pedal | 1 par |