Esta mesa de operacións electrohidráulica está dividida en 5 partes: sección da cabeza, sección das costas, sección das nádegas e dúas seccións de pernas separables.
O material de fibra de alta transmisión de luz e o deslizamento horizontal de 340 mm garanten que non haxa puntos cegos durante a exploración por raios X.
Esta mesa de operacións electrohidráulica está equipada cun sistema de control dual para garantir un funcionamento sen problemas.
Pode equiparse cun marco de cabeza multifuncional e un marco de tracción ortopédico.
Función de reinicio cun só botón, pode restaurar a posición horizontal orixinal. Flexión e flexión inversa cun só botón, función de táboa de pernas eléctrica, aforra moito tempo.
É axeitado para diversas cirurxías, como cirurxía abdominal, obstetricia, xinecoloxía, otorrinolaringoloxía, uroloxía, anorrectal e ortopedia, etc.
1.Superficie de mesa máis longa e ancha
A lonxitude da superficie da mesa de operacións electrohidráulica pode chegar aos 2180 mm e a anchura pode chegar aos 550 mm, o que é axeitado para as necesidades dalgúns grupos especiais e tamén pode facer que o paciente estea máis cómodo.
2. Sistema de dobre control
A mesa de operacións electrohidráulica está equipada cun sistema dual de control principal/controlador auxiliar para garantir un funcionamento sen problemas
3. Flex e Re-flex e reinicio cun só botón
Función de reinicio cun só botón, pode restaurar a posición horizontal orixinal, flexión cunha soa tecla e flexión inversa
4. Placa de pernas axustada eléctricamente opcional
O deseño modular enchufable da placa da perna pode axustala electricamente, o que aforra moito tempo de axustar a posición.
5. Batería recargable integrada
A mesa de operacións electrohidráulica TDY-Y-2 está equipada cunha batería recargable de alto rendemento, que pode satisfacer as necesidades de 50 operacións. Ao mesmo tempo, conta cunha fonte de alimentación CA para proporcionar enerxía eléctrica e garantir a máxima seguridade.
Parámetros
| ModeloElemento | Mesa de operacións electrohidráulica TDY-Y-2 |
| Lonxitude e ancho | 2170 mm * 550 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 1100 mm/ 690 mm |
| Placa de cabeza (arriba/abaixo/flexible) | 45°/ 90°/ 40° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 85°/ 40° |
| Placa para as pernas (arriba/abaixo/cara a fóra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 30°/ 30° |
| Inclinación lateral (esquerda e dereita) | 20°/ 20° |
| Elevación da ponte renal | 100 mm |
| Deslizamento horizontal | 350 mm |
| Posición cero | Un botón, estándar |
| Flexión/ Reflexo | Operación de combinación |
| Placa de raios X | Opcional |
| Panel de control | Estándar |
| Botón de parada de emerxencia | Estándar |
| Sistema electromotor | Chaoger de Taiwán |
| Voltaxe | 220 V/110 V |
| Frecuencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Compacidade de potencia | 1,0 kW |
| Batería | Si |
| Colchón | Colchón viscoelástica |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 300 kg/ 350 kg |
| Garantía | 1 ano |
Aaccesorios
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Pantalla de anestesia | 1 peza |
| 2 | Soporte corporal | 1 par |
| 3 | Soporte para brazos | 1 par |
| 4 | Soporte para o ombreiro | 1 par |
| 5 | Soporte para as pernas | 1 par |
| 6 | Mango da ponte renal | 1 peza |
| 7 | Colchón | 1 conxunto |
| 8 | Abrazadera de fixación | 8 pezas |
| 9 | Abrazadera de fixación longa | 1 par |
| 10 | Control remoto | 1 peza |
| 11 | Liña eléctrica | 1 peza |
| 12 | aceite hidráulico | 1 lata de aceite |