A mesa de operacións de xinecoloxía hidráulica TF, o corpo, a columna e a base están feitos de aceiro inoxidable, con alta resistencia mecánica, resistencia á corrosión e é propicia para a limpeza e a desinfección.
Esta mesa de operacións de xinecoloxía hidráulica inclúe de serie apoio para os ombreiros, correa para os ombreiros, asa, apoio para as pernas e pedais, recipiente para a sucidade con coador e luz opcional para exame xinecolóxico.
A altura da mesa de operación de xinecoloxía hidráulica pódese axustar mediante pedais e a inclinación da cama pódese axustar axitando a manivela.
Cando se pisa o freo, a base fixa na parte inferior da cama báixase, o que aumenta a área de contacto co chan e garante a estabilidade da cama.
É amplamente utilizado para xinecoloxía, obstetricia, uroloxía e cirurxía anorrectal.
1. Material de aceiro inoxidable
O corpo principal, os carrís laterais, a columna elevadora e a base da mesa de operacións de xinecoloxía hidráulica están feitos de aceiro inoxidable 304 de alta calidade, con alta resistencia mecánica, resistencia á corrosión e fácil limpeza.
2. Superficie ampla da mesa
A anchura da superficie da mesa de operacións de xinecoloxía hidráulica pode chegar aos 600 mm, o que é moi axeitado para persoas dun tipo de corpo específico e mellora a comodidade.
3. Accesorios versátiles
Ademais do repousa-ombreiros estándar, tamén se ofrecen opcionais correas para os ombreiros, asas, repousa-pernas, pedais para as pernas, pía de residuos e luz para exame xinecolóxico.
4. Pé fixo único
O pé fixo único da mesa de operacións aumenta a área de contacto co chan e garante a estabilidade da xinecoloxía hidráulica.
Parámetros
| Elemento do modelo | Mesa de operación de xinecoloxía hidráulica TF |
| Lonxitude e ancho | 1800 mm * 600 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 8°/ 20° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 70°/ 11° |
| Voltaxe | 220 V/110 V |
| Frecuencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Colchón | Colchón sen costuras |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 173 kg |
| Garantía | 1 ano |
SestándarAccesorios
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Soporte para brazos | 1 par |
| 2 | Manexo | 1 par |
| 3 | Placa para a perna | 1 peza |
| 4 | Colchón | 1 conxunto |
| 5 | Conca de residuos | 1 peza |
| 6 | Abrazadera de fixación | 1 par |
| 7 | Muleta de xeonllo | 1 par |
| 8 | Pedal | 1 par |