A mesa de operacións mecánica TS-1 está feita de aceiro inoxidable, que ten unha alta resistencia mecánica, resistencia á corrosión e facilidade de limpeza.
Axuste a altura da superficie da cama mediante accionamento hidráulico e axuste o ángulo da placa das patas traseiras con outras ferramentas auxiliares.
A base en forma de T da mesa de operacións hidráulica é estable e tamén pode proporcionar aos médicos que traballan durante moito tempo espazo suficiente para as pernas.
Hai dúas opcións de placa para as pernas integral e placa para as pernas dividida, axeitadas para persoas con diferentes necesidades de consumo.
1.Base en T
A base ergonómica en forma de T da mesa de operacións manual non só ten unha boa estabilidade e movemento flexible, senón que tamén proporciona aos médicos espazo suficiente para as pernas para reducir a fatiga durante o traballo a longo prazo.
2.Ponte renal integrada
A ponte lumbar incorporada pode elevarse 110 mm, o que resulta conveniente para que os médicos realicen cirurxía renal.
3. Varios accesorios
Os accesorios estándar inclúen soporte para ombros, soporte para ombros, soporte corporal, pantalla de anestesia e soporte para as pernas para facilitar diversas operacións.
4. Sistema de elevación hidráulica
É accionado hidraulicamente e a altura da superficie da mesa de operacións mecánica axústase co pedal. Funciona de forma suave e silenciosa. Pode funcionar normalmente mesmo se non hai electricidade. Para zonas con electricidade inestable, pódense seleccionar mesas de operacións hidráulicas.
5.Placa de perna integral ou placa de perna dividida
Existe unha versión sinxela da placa xeral para a perna, o prezo é favorable. Tamén hai unha placa dividida para a perna, que se pode axustar cara arriba e cara abaixo e que se pode expandir cara a fóra para facilitar diversas cirurxías das extremidades inferiores.
Parámetros
| Elemento do modelo | Mesa de operacións mecánica TS-1 |
| Lonxitude e ancho | 1980 mm * 500 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 950 mm/ 750 mm |
| Placa de cabeza (arriba e abaixo) | 45°/ 90° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 75°/ 30° |
| Placa para as pernas (arriba/abaixo/cara a fóra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 20°/ 30° |
| Inclinación lateral (esquerda e dereita) | 20°/ 20° |
| Elevación da ponte renal | ≥110 mm |
| Colchón | Colchón viscoelástica |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 200 kg |
| Garantía | 1 ano |
SAccesorios estándar
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Pantalla de anestesia | 1 peza |
| 2 | Soporte corporal | 1 par |
| 3 | Soporte para brazos | 1 par |
| 4 | Apoio para o ombreiro | 1 par |
| 5 | Muleta de xeonllo | 1 par |
| 6 | Abrazadera de fixación | 1 conxunto |
| 7 | Colchón | 1 conxunto |