A mesa de operacións manual TY é axeitada para cirurxía torácica e abdominal, otorrinolaringoloxía, obstetricia e xinecoloxía, uroloxía e ortopedia, etc.
A estrutura, a columna e a base son de aceiro inoxidable, fáciles de limpar e resistentes á corrosión.
A mesa de operacións mecánica elévase e báixase cunha bomba de aceite de pedal, que funciona sen problemas, é segura e fiable. Todos os demais movementos son operados por engrenaxes mecánicas.
Esta mesa de operacións hidráulica require que a placa das pernas se poida dobrar cara abaixo, abducir e desmontar, e que sexa doada de axustar. Adopta unha base en forma de T.
1.Función de rotación
A mesa de operacións manual pode xirar 360°, os médicos poden axustar o ángulo segundo a súa postura durante a cirurxía, o que aumenta considerablemente o espazo de operación durante a cirurxía. (Opcional)
2.Cambio rápido á posición flexible
A mesa de operacións require 200°protrusión (flexión) na superficie da mesa á vez accionando a asa, que se pode usar para substituír a función da ponte lumbar.
3. Taboleiro de mesa de dobre capa
O taboleiro require un taboleiro composto de dobre capa, un baixo coeficiente de absorción de raios X e un efecto de perspectiva de alta definición.
4. Material de aceiro inoxidable
O marco, a base, a columna elevadora e a estrutura principal da transmisión están feitos de aceiro inoxidable 304, que é fácil de limpar e fregar, resistente aos ácidos e á corrosión, o que garante que nunca se oxidará.
5. Axuste hidráulico e manual
A elevación e o descenso da mesa de operacións hidráulicas adoptan o tipo de bomba de aceite de pedal, que funciona sen problemas, é segura e fiable. Todos os demais movementos son operados pola cabeza de transmisión de engrenaxes mecánica.
Parámetros
| Elemento do modelo | Mesa de operacións manual TY |
| Lonxitude e ancho | 2020 mm * 500 mm |
| Elevación (arriba e abaixo) | 1010 mm/ 760 mm |
| Placa de cabeza (arriba e abaixo) | 45°/70° |
| Placa traseira (arriba e abaixo) | 75°/ 15° |
| Placa para as pernas (arriba/abaixo/cara a fóra) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inverso | 25°/ 25° |
| Inclinación lateral (esquerda e dereita) | 20°/ 20° |
| Elevación da ponte renal | ≥110 mm |
| Colchón | Colchón viscoelástica |
| Material principal | Aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade máxima de carga | 200 kg |
| Garantía | 1 ano |
SAccesorios estándar
| Non. | Nome | Cantidades |
| 1 | Pantalla de anestesia | 1 peza |
| 2 | Soporte corporal | 1 par |
| 3 | Soporte para brazos | 1 par |
| 4 | Apoio para o ombreiro | 1 par |
| 5 | Muleta de xeonllo | 1 par |
| 6 | Abrazadera de fixación | 1 conxunto |
| 7 | Colchón | 1 conxunto |